Bělení zubů zoom

Dospělí i děti by měli tuto proceduru podstupovat nejméně dvakrát ročně. Dentální hygienistka kliniky Dental Heart najde tu správnou profesionální technologii čištění zubů pro váš individuální případ.

ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKEM

Dentální hygienistka odstraní zubní kámen a další usazeniny pomocí speciálních přístrojů tzv. ultrazvukových scalerů. Pomocí scaleru je možné jemně vyčistit povrch zubu, dostat se do dásňových žlábků a mezer mezi zuby. Po takovém čištění se zubní sklovina zesvětlí a obnoví se její přirozený lesk.

AIR FLOW (pískování)

Při této metodě dochází k čištění pomocí speciálního přístroje, který na zuby stříká silný proud směsi vzduchu, vody a abraziva. Tento proud uvolňuje měkké částice plaku a dokonale čistí povrch zubů, mezizubní prostory a oblasti pod dásněmi. Díky specifickému tvaru originálních abrazivních zrn nedochází k poškození zubní skloviny.

DENTÁLNÍ HYGIENA PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Pacienti mladší 18 let jsou ošetřováni speciálními pastami, které nepoškozují jemnou a velmi citlivou sklovinu dětských zubů.

Tento zákrok je zcela bezbolestný. Hlavním účelem profesionálního čištění je nejen prevence zubního kazu a krásný úsměv, ale také ukázat dětem, že se v zubní ordinaci není třeba bát.

Čištění pastou je k dispozici i pro dospělé, a to například v případech, kdy je technologie air flow kontraindikována.

REZERVOVAT TERMÍN

Pokud vám žádný s termínů nevyhovuje, zapište se do pořadníku. Zkusíme vám najít vhodný termín.

Dentální hygiena - Ceník
Dentální hygiena - Vstupní
1.500 Kč
Dentální hygiena – dítě do 15 let
1.000 Kč
Dentální hygiena – kontrola
1.300 - 1.500 Kč
Domácí bělení zubů - obě čelisti
4.500 Kč
Ordinační bělení
8.000 Kč
Pečetění fisur - jeden zub
480 Kč