Strach z ceny nebo proč je to “tak drahé”?

zuby peníze

Ve skutečnosti málokdo ví, co se “děje” na druhé straně zubařského křesla. Každá zubní ordinace musí spočítat náklady spojené s provozování praxe, a na základě toho je určení, kolik musíme vybrat za každou minutu práce, abychom pokryli tyto náklady a přidali přiměřený zisk. Speciálně pro vás, naše vážené pacienty, jsme se rozhodli podrobně vás informovat o nákladech na léčbu na naší klinice. Co tvoří náklady na kvalitní zubní ošetření? Co má přímý vliv na cenotvorbuProzradíme vám i cenu zařízení, které nám umožní dosáhnout perfektních výsledků.

Hlavním a nejdůležitějším “prvkem” v procesu jsou specialisté, kteří léčbu provádí, náš tým! Na klinice Dental Heart jsme shromáždili lékaře s rozsáhlými zkušenostmi, touhou rozvíjet se, empatií a znalostí psychologie pacientů. Naši lékaři se vzdělávají v ČR i v zahraničí, zdokonalují své dovednosti a znalosti a procházejí průběžné praktické kurzy a školení.

Objednejte se na konzultaci, přijďte se přesvědčit, že zdraví, bezpečnost a pohodlí našich pacientů jsou u nás na prvním místě.

OBJEDNAT SE NA KONZULTACI