Pro nové pacienty – OLD

[mk_fancy_title tag_name=”h1″ color=”#111111″ size=”30″ font_weight=”bold” margin_top=”18″ margin_bottom=”18″ font_family=”Anonymous+Pro” font_type=”google” align=”center” animation=”left-to-right”]Pro nové pacienty[/mk_fancy_title][mk_fancy_title tag_name=”h1″ color=”#111111″ size=”24″ font_weight=”bold” margin_top=”18″ margin_bottom=”18″ font_family=”Anonymous+Pro” font_type=”google” align=”center” animation=”left-to-right”]Evidence nových klientů k zubnímu lékaři[/mk_fancy_title]

Přejete-li si být informován(a) o obnovení příjmu nových pacientů k zubnímu lékaři, vyplňte prosím následující formulář a my přidáme Vaše jméno na seznam lidí, kteří budou kontaktovaný s informací o uvolnění časové kapacity a možnosti registrace nových klientů. Formulář pouze pro dospělé osoby – dětské pacienty nepřijímáme. 

Pokud hledáte zubního lékaře pro děti, obraťte se prosím na jiného poskytovatele stomatologických služeb. Děkujeme za pochopení.

Vámi uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem vedení zdravotnické dokumentace v souladu se zákonem č. 20/1966 Sb. o péči o zdraví lidu v platném a účinném znění a v souladu s vyhláškou č. 385/2006 Sb. o zdravotnické dokumentaci v platném a účinném znění.

[mk_button dimension=”outline” size=”large” icon=”mk-li-notepad” icon_anim=”side” url=”https://forms.gle/UZ6zhLq3CWDfAUeJ8″ target=”_blank” align=”center” outline_skin=”custom” outline_active_color=”#007e8c” outline_active_text_color=”#007e8c” outline_hover_bg_color=”#ffffff”]Formulář[/mk_button]
[mk_padding_divider size=”100″]
[mk_padding_divider]