Kariéra

Přijmeme zubního lékaře nebo lékařku, možno i absolventa, na plný nebo částečný úvazek.

Co nabízíme:

  • dostatek pacientů všech věkových kategorií, spolupráci s dentální hygienistkou.
  • přátelské prostředí, vstřícnost, pomoc zkušeného lékaře v začátcích.
  • placená školení a stáže

Co požadujeme:

  • vstřícný přístup ke kolegům i k pacientům.
  • ochotu učit se a dál se vzdělávat.

Bližší informace poskytneme na e-mailu info@dentalheart.cz nebo na telefonu 775 513 130

Přijmeme asistentku zubního lékaře na plný/zkrácený pracovní úvazek. Praxe v oboru není podmínkou.

Náplň práce:

  • asistence lékaři
  • běžný úklid a dezinfekce povrchů v ordinaci
  • mytí a sterilizace nástrojů
  • komunikace s pacienty
  • znalost českého jazyka a práce na PC

Požadujeme: vzdělání zdravotnického směru nebo absolvování kurzu zubní instrumentářky, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, klientský přístup a pracovitost.

Výhodou pracovní pozice:

  • vstřícný a přátelský kolektiv
  • sleva na ošetření
  • vzdělávací kurzy, školení
  • moderní prostředí

Budeme se těšit na Vaše životopisy na info@dentalheart.cz