Přístrojové vybavení

Planmeca Compact i Classic

Souprava Planmeca Compact i Classic představuje moderní klasiku zubních souprav, funkční volbu nabízející všechny prvky a nástroje pro hladký průběh ošetření. Byla stvořena pro pohodlí a snadné používání a spojuje v sobě to nejlepší z ergonomických a praktických designových řešení.


Mikroskop Carl Zeiss OPMI Pico MORA

Díky vícenásobnému zvětšení umožňuje tento stomatologický mikroskop jasně vidět i ty nejmenší detaily a jemné struktury. Léčba je tak kvalitnější a předvídatelnější, snižuje se riziko recidivy a poranění při zákroku. Rovněž zkracuje dobu zotavení.


CBCT Planmeca ProMax 3D

Výpočetní tomografie (Computed TomographyCT, někdy také nesprávně počítačová tomografie) čelisti je postup, který se stal nedílnou součástí moderní stomatologie. Provádí se za účelem zjištění anatomické struktury zubů, zubních kořenů a kořenových kanálků a zjištění stavu kostní tkáně v čelisti. 3D snímky se využívají při léčbě dásní, plánování chirurgických zákroků a při implantaci zubů.


Intraorální zubní rentgen

Intraorální senzor Planmeca ProSensor je jedinečná kombinace nejmodernějšího, na pacienta zaměřeného dizajnu, použitelnosti a odolnosti, zabezpečující hladký pracovní průběh a bezpečnost pacienta při všech situacích ošetření. Nachází se přímo na stomatologické soupravě a umožňuje přijímat vysoce kvalitní obraz na počítači online, aniž byste museli vstát ze zubařského křesla. Vysoká citlivost senzorů minimalizuje radiační zátěž.


Lupové brýle Exam Vision

Lupové brýle jsou základní optickou pomůckou při všech  stomatologických a  chirurgických výkonech na naší klinice. Brýle jsou individuálně vyrobeny na míru  lékaře, malé, lehké (17 g) LED světlo s intenzitou ve vzdálenosti 35 cm 18600, lithium-ionová baterie, 3 typy titanových obrouček – plně adaptovatelné, dioptrická skla  což  umožnuje kvalitně provádět stomatologické zákroky.


VDW GOLD RECIPROC – endo motor s apexlokátorem

Endomotor VDW GOLD s integrovaným apexlokátorem, určený pro mechanickou preparaci kořenového kanálku. Endodontický motor s apexlokátorem umožňuje efektivně opracovávat kanálky a rychle provést přípravu preparátu. Při použití tohoto přístroje se snižuje riziko komplikací po vyplnění kořenových kanálků. Kanálky totiž získávají kuželovitý tvar, což usnadňuje jejich vyplachování.


Scaler a pískovač Woodpecker

Přístroje, pomocí kterých lze rychle a šetrně odstranit zubní kámen, mikroorganismy a další zubní usazeniny, vyčistit implantáty a provést ošetření kořenových kanálků. Unikátní technologie plynulých ultrazvukových vibrací snižuje bolest, a nepoškozuje epitelovou tkáň dutiny ústní a dásně.


BeeFill

Zařízení pro trojrozměrné plnění a hermetické uzavření kořenových kanálků. Díky tomuto přístroji lze vyplnit veškerý prostor kořenových kanálků jakékoliv složitosti. Také zvyšuje rychlost manipulace a poskytuje vysoce kvalitní a předpokládaný výsledek.


Parní sterilizátor W&H

Provádí ty nejtěžší úlohy sterilizace nástrojů, pracuje na principu frakcionovaného vakua a splňuje požadavky evropské normy EN 13060 pro autoklávy třídy B. Je určen pro zdravotnické účely jako zdravotnické praxe.


3M™ Elipar™ Deep Cure

Vysoce výkonná polymerační LED lampa. LED diody 3M™ Elipar™ DeepCure vždy pracují rovnoměrně. Přístroj zajišťuje fotopolymerizaci jakýchkoli dentálních materiálů pro vytvoření dokonalé a odolné náhrady zubu.