Křesla Planmeca Compact i Classic

Přístrojové vybavení
S

Souprava Planmeca Compact i Classic představuje moderní klasiku zubních souprav, funkční volbu nabízející všechny prvky a nástroje pro hladký průběh ošetření. Byla stvořena pro pohodlí a snadné používání a spojuje v sobě to nejlepší z ergonomických a praktických designových řešení.

Zubní souprava Planmeca compact i Classic vždy přispívá k příjemnému pocitu z ošetření, a to i během delších zákroků. Tvar křesla kopíruje tvar těla pacienta a poskytuje mu pevnou, ale pohodlnou oporu, dvojitě tvarovaná opěrka hlavy pak umožňuje pohodlnou pozici hlavy pacienta

Planmeca ProOne

opg-planmeca-na-web-615×470-2
P

Plně digitální panoramatický rentgen Planmeca ProOne spojuje jednoduchou eleganci s mimořádnými zobrazovacími možnostmi díky nejmodernějším technologiím.

Intraorální zubní rentgen

Přístrojové vybavení
I

Intraorální senzor Planmeca ProSensor je jedinečná kombinace nejmodernějšího, na pacienta zaměřeného dizajnu, použitelnosti a odolnosti, zabezpečující hladký pracovní průběh a bezpečnost pacienta při všech situacích ošetření. Nachází se přímo na stomatologické soupravě a umožňuje přijímat vysoce kvalitní obraz na počítači online, aniž byste museli vstát ze zubařského křesla. Vysoká citlivost senzorů minimalizuje radiační zátěž.

VDW GOLD RECIPROC – endo motor s apexlokátorem

Přístrojové vybavení
E

Endomotor VDW GOLD s integrovaným apexlokátorem, určený pro mechanickou preparaci kořenového kanálku. Endodontický motor s apexlokátorem umožňuje efektivně opracovávat kanálky a rychle provést přípravu preparátu. Při použití tohoto přístroje se snižuje riziko komplikací po vyplnění kořenových kanálků. Kanálky totiž získávají kuželovitý tvar, což usnadňuje jejich vyplachování.

Parní sterilizátor W&H

Přístrojové vybavení
P

Provádí ty nejtěžší úlohy sterilizace nástrojů, pracuje na principu frakcionovaného vakua a splňuje požadavky evropské normy EN 13060 pro autoklávy třídy B. Je určen pro zdravotnické účely jako zdravotnické praxe.

Scaler a pískovač Woodpecker

Přístrojové vybavení
P

Přístroje, pomocí kterých lze rychle a šetrně odstranit zubní kámen, mikroorganismy a další zubní usazeniny, vyčistit implantáty a provést ošetření kořenových kanálků. Unikátní technologie plynulých ultrazvukových vibrací snižuje bolest, a nepoškozuje epitelovou tkáň dutiny ústní a dásně.

3Shape TRIOS – Intraorální skener

Přístrojové vybavení
I

Intraorální skener pro rychlé a snadné 3D barevné otisky a fotografování dutiny ústní pomocí technologie RealColorTM. Poskytuje kompletní digitální záznam pro protetiku a implantaci, díky čemuž se zvyšuje přesnost a estetika ortodontických konstrukcí.

Mikroskop Carl Zeiss OPMI Pico MORA

Přístrojové vybavení
D

Díky vícenásobnému zvětšení umožňuje tento stomatologický mikroskop jasně vidět i ty nejmenší detaily a jemné struktury. Léčba je tak kvalitnější a předvídatelnější, snižuje se riziko recidivy a poranění při zákroku. Rovněž zkracuje dobu zotavení.

Zoom 4

Přístrojové vybavení
L

LED lampa určená na bělení zubů technologií Zoom 4. Díky studenému světlu lampy je proces bělení absolutně bezpečný pro sklovinu a zároveň garantuje vynikající kvalitu. Zubní tkáň je zesvětlena až o 8 odstínů.

3M™ Elipar™ Deep Cure

Přístrojové vybavení
V

Vysoce výkonná polymerační LED lampa. LED diody 3M™ Elipar™ DeepCure vždy pracují rovnoměrně. Přístroj zajišťuje fotopolymerizaci jakýchkoli dentálních materiálů pro vytvoření dokonalé a odolné náhrady zubu.

BeeFill

Přístrojové vybavení
Z

Zařízení pro trojrozměrné plnění a hermetické uzavření kořenových kanálků. Díky tomuto přístroji lze vyplnit veškerý prostor kořenových kanálků jakékoliv složitosti. Také zvyšuje rychlost manipulace a poskytuje vysoce kvalitní a předpokládaný výsledek.

Naše kontakty

Zubní ordinace Dental Heart

Kontaktujte nás

+420 702 068 668

info@dentalheart.cz

Adresa

Vojtěšská 217,

Neratovice, 277 11

Sledujte nás

Start typing and press Enter to search