Pro nové pacienty

První návštěva a konzultace

První návštěva a konzultace

Při konzultaci provedeme důkladné vyšetření vašich zubů a dásní, včetně rentgenových snímků a 3D RTG, pokud je třeba. Na základě těchto informací vám připravíme optimální léčebný plán a seznámíme vás s postupem ošetření, cenami a fungováním naší kliniky. Pokud se navrhované řešení shoduje s vašimi očekáváními, rádi vás zaregistrujeme.

Konzultace zahrnuje:

Online formulář

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 • Jak se u vás zaregistrovat?

  Před případnou registrací vám nabízíme konzultaci, na které se spolu zjistíme, v jakém stavu jsou vaše zuby a dásně. Zhotovíme rentgenové snímky (v případě potřeby 3D snímek), navrhneme nejvhodnější plán ošetření a seznámíme vás s fázemi ošetření, cenami a chodem naší kliniky.
  V případě, že po tomto úvodním vyšetření, námi navrhované řešení bude odpovídat vaší představě – vás zaregistrujeme.

  Objednat se na konzultaci můžete zde

 • Berete i děti?

  Bohužel z kapacitních důvodu dětské pacienty dočasně nepřijímáme. Výjimečně registrujeme děti našich spolehlivých a dlouholetých klientů.

 • Akutní ošetření pro neregistrované pacienty.

  Akutní případy (tzn. pacienti s otoky a teplotami, neztišitelnými bolestmi a děti) budou ošetřeni v čase, který bude domluven telefonicky , pokud to dovolí naše kapacitní možnosti. Ze stejných důvodů nemůžeme Vám garantovat včasné ošetření, proto doporučujeme se obrátit na poskytovatele pohotovostních služeb. Seznam míst, ve kterých je zajištěna zubní pohotovostní služba naleznete zde

 • Bude to bolet?

  Ne. Samozřejmostí je aplikace anestezie u všech výkonů, které by mohly být nepříjemné.

  Také máme možnost ošetření za použití inhalačního anestetika – „rajského plynu“. Nejedná se však o celkovou narkózu.

 • Máte smlouvy se zdravotními pojišťovnami?

  Máme smlouvy s všemi zdravotními pojišťovnami, což znamená, že některé zákroky budou hrazeny z Vašeho zdravotního pojištění. Toto se týká vstupního vyšetření vč. RTG, pravidelných preventivních prohlídek, které jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami 1x ročně a podání lokální anestezie. Ale většina výkonu bohužel do této kategorie nespadá.

 • Nabízíte dentální hygienu i pro neregistrované pacienty?

  Ano. Objednat se online můžete zde. Více informací o službě naleznete zde

 • Chybí mi zub, chci umělý.

  Na naší klinice provádíme kompletní implantologickou terapii systémy Straumann a MIS a v případě potřeby i tzv. kostní augmentace a sinus-lift, tedy doplnění syntetického materiálu do míst s nedostatkem kosti. Více informací naleznete zde.

 • Jak dlouhou záruku poskytujete na vaše služby?

  Poskytujeme nadstandardní záruku: 36 měsíců na na fotokompozitní výplně a 60 měsíců na protetické práce (korunky, můstky).
  Podmínkou poskytnutí záruky je dodržování preventivních prohlídek a preventivní dentální hygieny minimálně jednou za rok. V opačném případě jsou veškerá provedená ošetření bez záruky.